fbpx

E-Ticaret

Sanal Pos Entegreli

E-Ticaret

İnternetin geliştiği günümüzde pazarlama alanları da büyük gelişmeler kat etmiştir. Dijital ortamlar bu açıdan her geçen gün büyük önem kazanmaktadır. 7/24 aktif olması, klasik pazarlama yöntemlerine göre daha düşük maliyetler bulundurması ve internet ile herkese, her yerde, herhangi bir zamanda ulaşabilmesiyle büyük fırsatlar tanımaktadır.
Firmanızı doğru bir planlama ve web tasarımı ile e-ticaret sistemine geçirirseniz karınızı kısa sürede arttırmanız mümkündür. Çalışma yapılmadan önce ihtiyaçlarınız incelenmeli, platformu ne için kullanacağınız değerlendirilmelidir. Eğer ürün ve hizmet satışı olacaksa buna dair çalışmalar yapılmalıdır. Eğer kurumsal, bilgilendirme amaçlı olacaksa daha farklı çalışmalar yapılmalıdır.

E-Ticaret Çözümleri - Woocommerce
E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret çalışmaları her firmaya özel bir şekilde yapılır. Dolayısıyla ilk olarak kurumsal gereksinimler değerlendirilerek, buna göre bir plan oluşturulur. Eğer ürünler firmanın kendisine ait değilse tedarikçi tespiti gibi işlemler yapılır.
Bu esnada bir bütçe de belirlenerek, dijital sistem buna göre oluşturulur. Web sisteminin hazırlanması ardından logo tasarımı gibi çalışmalar da yapılarak sonlandırılır. Mor Grafik profesyonel ekipleriyle sizi e-ticaret dünyasına daha verimli adapte etmektedir.