fbpx

Editörlük – Makale

SEO Uyumlu Çalışmalar

Editörlük-Makale

İnternet sitelerinizin arama motorlarında daha yukarılarda olmasını istiyorsanız dikkat etmeniz gereken konuların en başında kaleme aldığınız yazılar gelir. Türkçe’nin ya da kullanılan dilin kurallarına uyulup uyulmadığı oldukça önemlidir.
Bunun yanı sıra noktalama işaretlerinin nasıl kullanıldığı, cümle hataları, kelime tekrarları gibi gramer kurallarına da dikkat edilmesi gerekir. Google gibi arama motorları siteleri değerlendirirken bunları da incelediği için hatalar daha düşük puanlar almanıza neden olacak, böylece daha aşağı sıralara inmenize neden olacaktır.
Aynı zamanda kullanılan görsellere dikkat edilmeli, konu ile ne kadar uyumlu olduğu gözden geçirilmeli ve gerekli SEO işlemleri buraya da uygulanmaktadır. Dikkatli bir şekilde yazılan içeriklerle sitenize daha fazla ziyaretçi almanız mümkündür.

Makale Yazarı
Editörlük-Makale Çözümleri

Editörlük-Makale Çözümleri

Bir makale başlığa göre oluşturulur. Ziyaretçiler başlık neyse o konuda bilgilendirme talep edeceği için ele aldığınız konuyu tam olarak anlatmanız gerekir. Aksi durumda ziyaretçiler memnun kalmayacağı için sıralamanıza kötü yansıyacaktır.
Yazı içinde kullanılan resimleri, tabloları ve grafikleri uyumlu şekilde kullanır, sade bir anlatımla ziyaretçilere uygun anahtar kelimelerle beraber sunarsanız, daha iyi sonuçlar almanız mümkündür. Mor Grafik alanında uzman yazarlarla editörlük ve makale çözümlerinde aradığınız kaliteyi sunar.