fbpx

Google Adwords

%100 SEO Uyumlu

Google Adwords

Reklamlar firmaların kendilerini müşterilerine tanıtmaları için en önemli yoldur. Her ne kadar bunun için birçok yol olsa da gelişen teknoloji yeni sistemleri üretmeye devam etmektedir. Google Adwords de bunlar arasında yer almaktadır.
Google günümüzde dünya çapında en çok kullanılan arama motorudur. Eğer dijital ortamlarda reklam vermek istiyorsanız, hem mobilden hem de bilgisayarlardan gün aşırı kullanılması nedeniyle müşterilerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar. Bunun için ücretler klasik reklamlara göre oldukça düşük olup 7/24 daha fazla kişiye hitap etmenize yardımcı olur.
Ancak alacağınız verimin daha yüksek olması planlamanın nasıl yapıldığına, reklamın doğru bir şekilde verilip verilmediğine bağlıdır. Mor Grafik alanında uzman ekipleri ile Google Adwords’den daha iyi sonuçlar almanızı sağlar.

Google Adwords
Google Adwords Hizmeti

Google Adwords Çözümleri

Google Adwords’de reklam verirken bir bütçe belirlenmesi ve bunun verimli şekilde kullanılması gerekir. Zira bütçe yüksek olsa da planlama doğru değilse istenen verim alınamaz. Bu sebeple hedef kitlenin doğru seçilmesi en büyük şarttır.
İşlemler her firma için özel şekilde yapılır, firmanın hedefleri ve hedef kitlesi doğru şekilde seçilirse kısa sürede maksimum kişiye ulaşmanız mümkündür.