fbpx

Google Maps & Yandex İşletme Kaydı

İşletmeniz Ön Sıralara Çıksın!

Google Maps & Yandex İşletme Kaydı

Google Maps dünya çapında en çok kullanılan harita sistemidir. Birçok kişi yeni bir şehre geldiğinde aradığı yeri görebilmek için bu sistemden yararlanır. Sizi resmi adresinizde ziyaret etmek isteyen müşteriler de buna dahildir.
Eğer işletmenizi Google Maps sistemine eklerseniz bunun yanı sıra kurumsal bir firma yapısına kavuşabilirsiniz. Her ne kadar işlemler kolay gibi görülse de, haftalar boyunca bekleme gerektirdiği için oldukça zordur.
Ayrıca firmanızın dijital ortamlardan daha iyi sonuçlar alabilmesi için link verilmeli, iletişim bilgileri mutlaka koyulmalıdır. Böylece müşterilerin gözünde profesyonel bir imaj oluşturabilir, daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Google Maps İşletme Kaydı
Yandex Maps İşletme Kaydı

Yandex İşletme Kaydı

Yandex özellikle Rusya ve civarında kullanılan bir arama motorudur. Dolayısıyla firmanız söz konusu coğrafyaya hitap ediyorsa Google’un yanı sıra Yandex işletme kaydını da yapmanız gerekir. Tıpkı Google’da olduğu gibi dikkatli bir şekilde hareket edilirse internet sitenizden aldığınız verimi arttırmanız, ziyaretçilerinizi yükseltmeniz mümkündür.
Mor Grafik uzman ekipleri sayesinde bu sistemlere kayıt işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirmektedir.