fbpx

Kurumsal Kimlik

Firmanıza Yeni Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik bir firmanın, vakfın ya da kurumun hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, imajını ve tavrını belli eder. Düzgün tasarlanan bir kurumsal kimlik uzun yıllar boyunca başarılı reklamlar yapmanıza olanak tanır. Sizin hakkınızda müşterilerinize ön bilgiler verir.
Dolayısıyla kurumsal kimlik, bir firmanın sadece içinde değil aynı zamanda dışından da görülen yüzünü oluşturur. İyi tasarlanması durumunda hedef kitlenize kendinizi daha iyi tanıtabilir, gözlerinde prestijinizi yükseltebilir, saygınlığınızı arttırabilirsiniz. Böylece markanıza ait bir güven oluşturabilirsiniz.
Tüm bunlar kapsamında büyümenize de yeni bir ivme kazandırabilirsiniz. Ancak kötü tasarlanması durumunda oldukça olumsuz sonuçlara neden olacağı için dikkatli hareket edilmesi gerekir.

Kurumsal Kimlik Tasarımları
Kurumsal Kimlik Çözümleri

Kurumsal Kimlik Çözümleri

Kurumsal kimlik çalışması günümüzde farklı alanlar üzerine yapılmaktadır. İçerisinde bulunan öğelere antetli kağıtlar, dosyalar, zarflar, kartvizitler, sertifikalar, varsa firma bayrakları, takvimler, kesilen fatura ve irsaliyeler girmektedir.
Bunların yanı sıra firmaların web siteleri de kurumsal kimlik çalışmalarına verilebilecek örnekler arasındadır. Mor Grafik ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde tespit ederek uygun çözümler üretir.