fbpx

Logo Tasarımı

Modern, Uyumlu Tasarımlar

Logo Tasarımı

Logo tasarımı bir kelime ya da kelime gruplarından oluşan, basılı ya da dijital bir şekilde neredeyse her alanda kullanılabilen simgelerdir. Amaca göre her firmaya özel düzenlenmekte olup sadece firmaları değil, aynı zamanda kişileri de temsil eder.
Logolar bir ürünün veya firmanın marka haline gelmesinde en büyük rolü oynamaktadır. Dolayısıyla büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar sosyal medya hesaplarınızda, sitelerinizde, kartvizitlerde ilk önce buna bakacak, sizi de buradan hatırlayacaktır.
Bu nedenle özgün olması oldukça önemlidir. Farklı firmaları çağrıştıran tasarımlar sizi olumsuz şekilde etkileyecektir. Doğru bir logo girişimi, markalaşmanın da ilk adımını meydana getirmektedir.

Logo Tasarım Hizmeti
Logo Tasarım Çözümleri

Logo Tasarımı Çözümleri

Logolarda temel amaç akılda kalıcı olmasıdır. Zor ve anlaşılması güç tasarımlar insanlar tarafından kolay bir şekilde unutulacağı için amacına ulaşmayacaktır. Dolayısıyla renkler, görseller ve fontlar birbiriyle uyumlu ve sade şekilde kullanılarak, özgün ve hatırlanan sonuçlar elde edilmelidir.
Boyut bakımından da kullanım yerine göre uygunluk şarttır. Mor Grafik gereksinimlerinizi kısa sürede tespit ederek, en iyi çözümleri sunmaktadır.