fbpx
Search Engine Optimization

SEO

Search Engine Optimization olarak açılan SEO, internet sitelerinin Google’da daha yukarılarda sergilenmesi için anahtar noktayı oluşturmaktadır. Zira Google tarafından kullanılan botlar siteleri göstermeden önce belirli kriterlere göre sıralamaktadır.
Eğer bu düşük olursa tahmin edilebileceği üzere daha aşağılarda sergileme olacak, bunun sonucunda ziyaretçi sayınız da gözle görülür şekilde azalacaktır. Bunun önüne geçmek için yapılan SEO çalışmaları, sitenizden daha fazla verim almanıza yardımcı olur.
Bu çalışmalar hem site içi hem de site dışı yapılmaktadır. Site içi çalışmalar metinlerin düzenlenmesinden görsellere kadar olan kısmı, yani site içi işlemleri ilgilendirir. Site dışı çalışmalarda ise backlink verilmektedir.
Doğru yapılan bir SEO çalışması ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha geniş bir kitleye ulaştırmanız mümkündür.

SEO Çözümleri
SEO Hizmeti Firmaları

SEO Çözümleri

SEO çalışmaları büyük bir dikkatle yapılması gereken işlemlerdir. Çalışmalar belirli bir standarda göre değil, sitelerin ihtiyaçlarına göre yapılır. Dolayısıyla ilk olarak genel inceleme yapılarak yapılması gerekenler ortaya konulur.
Mor Grafik SEO çözümleri kapsamında sitenizi daha yukarıya kısa sürede taşıyarak, markanızı daha iyi tanıtmanıza olanak tanımaktadır.