fbpx

Video – Edit İşleri

Premier Pro, After Affect

Video-Edit İşleri

Videolar reklam sektöründen sosyal medyaya kadar oldukça geniş bir alanda kullanılmaktadır. Eğer markanızı tanıtmak istiyorsanız doğru çekilen küçük bir video ile milyonlara ulaşmanız oldukça kolaydır.
Ancak bunun için videonun tam anlamıyla mükemmel olması, mesajını yansıtması gibi koşullar aranır. Tüm bunlara rağmen her zaman kusursuz sonuçlar alınamaz. Edit süreçleri de burada devreye girer. Çekilen ve ana hatlarıyla bitirilen videolarda sonradan düzeltilebilecek, küçük hatalar böylece çözülür.
Video tekrar çekilmediği için bu durum sizi büyük masraflardan da kurtarmaktadır. Yaptığınız video düzenlemeleri sonucunda tüm hataları ortadan kaldırabilir, böylece müşterilerinize istediğiniz mesajı daha verimli bir şekilde verebilirsiniz.

Video Render Alma
Video Editleme

Video-Edit Çözümleri

Video-edit işlemleri profesyoneller tarafından yapılması gereken işlemler arasındadır. Öncelikle bir yedeğinin alınması en büyük gereksinimdir. Böylece istenmeyen hatalar sonucunda çalışmanın kaybolmasının önüne geçilir.
Edit yaparken dikkatli olunması, sorunların eksiksiz şekilde tespit edilip en uygun müdahalenin yapılarak ortadan kaldırılması gerekir. Bu süreçte en uygun programlardan yardım alınmalıdır. Mor Grafik kullandığı son teknoloji ve uzman ekiplerle profesyonel çözümler üretmektedir.